Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών GJFJV, σφιχτό καλώδιο οπτικών ινών απομονωτών διανομής

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Qualfiber/OEM
Αριθμό μοντέλου: GJFJV
Ποσότητα παραγγελίας min: 5 χιλιόμετρο/χιλιόμετρα
Τιμή: $2.00 - $300.00 / Kilometers
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο τύμπανο
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 χιλιόμετρο/χιλιόμετρα την εβδομάδα
όνομα: σφιχτό αποθηκευμένο καλώδιο ινών Αριθμός αγωγών: > = 10
Τύπος Fiber: SM: G652D ΚΚ: 50/125 & 62.5/125 Αριθ. των ινών: 2-24
Έξω θήκη: HDPE Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα (χιλ.): Μακροπρόθεσμο: 10D Βραχυπρόθεσμο: 20D
Αριθμός Μοντέλου: GJFJV εφαρμογή: Εσωτερικός
Εκτατή δύναμη (Ν): Μακροπρόθεσμο: 200 Βραχυπρόθεσμο: 600 Συντριβή-φορτίο Max (N/100mm): Μακροπρόθεσμο: 200 Βραχυπρόθεσμο: 1000
Σφιχτός απομονωτής: 600/900μm Θύρα: Shenzhen
Υψηλό φως:

central tube fiber cable

,

distribution fiber cable

Οπτικό καλώδιο απομονωτών διανομής σφιχτό (GJFJV)

Σφιχτή χρήση 2~24 πυρήνας οπτικών καλωδίων απομονωτών διανομής ίνα απομονωτών 900μm ή 600μm flame-retardant σφιχτή ως μέσο οπτικών επικοινωνιών.
Η σφιχτή ίνα απομονωτών που τυλίγεται με ένα στρώμα του νήματος aramid ως μέλος δύναμης, κατόπιν που ολοκληρώνεται με ένα στρώμα του υλικού PVC ή LSZH ως έξω σακάκι.

 

 

Μηχανικό χαρακτηριστικό καλωδίων

Στοιχεία  Διάμετρος καλωδίων Βάρος
2 πυρήνες 4.0mm 22.00kg/km
 4 πυρήνες 4.0mm 22.00kg/km
 6 πυρήνες 4.0mm 23.00kg/km
8 πυρήνες 5.0mm 27.00kg/km
  10 πυρήνες 5.5mm 30.00kg/km
12 πυρήνες 6.0mm 35.00kg/km
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -20+60
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα (χιλ.) Μακροπρόθεσμος  10D
Ελάχιστη κάμψη
Ακτίνα (χιλ.)
Βραχυπρόθεσμος 20D
Λ. επιτρεπόμενο
Εκτατή δύναμη (Ν)
Μακροπρόθεσμος  200
Λ. επιτρεπόμενο
Εκτατή δύναμη (Ν)
Βραχυπρόθεσμος 600
Φορτίο συντριβής (N/100mm) Μακροπρόθεσμος 200
Φορτίο συντριβής (N/100mm) βραχυπρόθεσμος 1000

 

Χαρακτηριστικό ινών

Ύφος ινών Μονάδα SM
G652
SM 
G652D
ΚΚ
50/125
ΚΚ
62.5/125
ΚΚ
OM3-300
όρος NM 1310/1550 1310/1550 850/1300 850/1300 850/1300
μείωση dB/km ≤3.0/1.0 ≤3.0/1.0
0.36/0.23 0.34/0.22 3.0/1.0 - -
Dispresion 1550nm CP (nm*km) - ≤18 - - Dispresion
1625nm CP (nm*km) - ≤22 - -  
Εύρος ζώνης 850nm MHZ.KM - - ≥400  ≥160  Εύρος ζώνης
1300nm MHZ.KM - - ≥800  ≥500  
Μηδέν μήκος κύματος διασποράς NM 1300-1324 ≥1302,
≤1322
- - ≥ 1295,
≤1320
Μηά κλίση dispresion NM ≤0.092 ≤0.091 - - -
PMD μέγιστο μεμονωμένο Fibr   ≤0.2 ≤0.2 - - ≤0.11
Αξία συνδέσεων σχεδίου PMD CP (nm2*k
μ)
≤0.12 ≤0.08 - - -
Μήκος κύματος λc διακοπών ινών NM ≥ 1180,
≤1330
≥1180,
≤1330
- - -
Καλώδιο sutoff
μήκος κύματος λcc
NM ≤1260 ≤1260 - - -
MFD 1310nm um 9.2+/0.4 9.2+/0.4 - - -
1550nm um 10.4+/0.8 10.4+/0.8 - - -
Αριθμητικός
Άνοιγμα (NA)
  - - 0,200+/
-0,015
0.275+/0.
015
0.200+/0
.015
Βήμα (μέσο αμφίδρομου
μέτρηση)
DB ≤0.05 ≤0.05 ≤0.10 ≤0.10 ≤0.10
Παρατυπίες πέρα από την ίνα
μήκος και σημείο
DB ≤0.05 ≤0.05 ≤0.10 ≤0.10 ≤0.10
               
Dicontinuity
Οπισθοδιασπορά διαφοράς
συντελεστής
dB/km ≤0.05 ≤0.03 ≤0.08 ≤0.10 ≤0.08
Ομοιομορφία μείωσης dB/km ≤0.01 ≤0.01      
Πυρήνας dimater um     50+/1.0 62.5+/2.5 50+/1.0
Διάμετρος επένδυσης um 125.0+/0.1 125.0+/0.1 125.0+/0.1 125.0+/0.1 125.0+/0.1
Μη-κυκλικότητα επένδυσης % ≤1.0 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.0
Διάμετρος επιστρώματος um 242+/-7 242+/-7 242+/-7 242+/-7 242+/-7
Επένδυση/chaffinch 
ομόκεντρα λάθος
um ≤12.0 ≤12.0 ≤12.0 ≤12.0 ≤12.0
Επένδυση μη της κυκλικότητας % ≤6.0 ≤6.0 ≤6.0 ≤6.0 ≤6.0
Λάθος conentricity πυρήνων/επένδυσης um ≤0.6 ≤0.6 ≤1.5 ≤1.5 ≤1.5
Μπούκλα (ακτίνα) um ≤4 ≤4 - - -

 

Συσκευασία

1.Packing υλικό: Ξύλινο τύμπανο
2.Packing μήκος: το τυποποιημένο μήκος του καλωδίου θα είναι 2 χλμ. Άλλο μήκος καλωδίων είναι availabler επίσης
 εάν απαιτείται από το custume

Συσκευασία

Υλικό συσκευασίας: Ξύλινο τύμπανο.

Μήκος συσκευασίας: 2km ανά το τύμπανο ή προσαρμογή.

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών GJFJV, σφιχτό καλώδιο οπτικών ινών απομονωτών διανομής

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών GJFJV, σφιχτό καλώδιο οπτικών ινών απομονωτών διανομής

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Eileen

WhatsApp : +8613027915290