Οπτικών ινών ONU qf-HE103P 1GE+3FE+POTS σύνδεση και VoIP υποστήριξης WPS γρήγορη

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Qualfiber/OEM
Αριθμό μοντέλου: Qf-HE103P
Ποσότητα παραγγελίας min: 100
Συσκευασία λεπτομέρειες: κουτί γελοιογραφία
Χρόνος παράδοσης: 5-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 200000 το μήνα
Διεπαφή PON: λιμένας 1G EPON (κατηγορία PX20+/PX20++/PX20+++ EPON) λήψη της ευαισθησίας: ≤-28dBm
Διαβίβαση της οπτικής δύναμης: 0~+4dBm μήκος κύματος: Tx: 1310nm, Rx: 1490nm
οπτική διεπαφή: SC/APC συνδετήρας VoIP: G.711/G.723/G.726/G.729 κωδικοποιητής-αποκωδικοποιητής
Διεπαφή ΔΟΧΕΙΩΝ: T.30/T.38/G.711 τρόπος λειτουργίας τηλεφωτότυπου, ηλεκτρονόμος DTMF
Υψηλό φως:

fiber onu device

,

onu network device

EPON ONU qf-HE103P 1GE+3FE+POTS σύνδεση και VoIP υποστήριξης WPS γρήγορη

 

1. Επισκόπηση

2. Λειτουργικό χαρακτηριστικό γνώρισμα

3. Προδιαγραφήυλικού

Τεχνικό στοιχείο Λεπτομέρειες
Διεπαφή PON λιμένας 1G EPON (κατηγορία PX20+/PX20++/PX20+++ EPON)
Λήψη της ευαισθησίας: ≤-28dBm
Διαβίβαση της οπτικής δύναμης: 0~+4dBm
Απόσταση μετάδοσης: 20KM
Μήκος κύματος TX: 1310nm, RX: 1490nm
Οπτική διεπαφή SC/APC συνδετήρας
Διεπαφή τοπικού LAN 1 Χ 10/100/1000Mbps και 1 αυτόματες προσαρμοστικές Ethernet διεπαφές Χ 10/100Mbps. Σύνολο/μισός, συνδετήρας RJ45
Οδηγήσεις 11, ΓΙΑ ΤΗ ΘΈΣΗ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ, LOS, PON, SYS, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, WPS, ΔΙΑΔΊΚΤΥΟ, FXS
Διεπαφή ΔΟΧΕΙΩΝ 1 FXS, συνδετήρας RJ11
Υποστήριξη: G.711/G.723/G.726/G.729 κωδικοποιητής-αποκωδικοποιητής
Υποστήριξη: T.30/T.38/G.711 τρόπος λειτουργίας τηλεφωτότυπου, ηλεκτρονόμος DTMF
Δοκιμή γραμμών σύμφωνα με GR-909
Μπουτόν 3, για τη λειτουργία της αναστοιχειοθέτησης, WLAN, WPS
Λειτουργών όρος Θερμοκρασία: 0℃~+50℃
Υγρασία: 10%~90% (non-condensing)
Αποθήκευση του όρου Θερμοκρασία: -30℃~+60℃
Υγρασία: 10%~90% (non-condensing)
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/1A
Κατανάλωση ισχύος ≤6W
Διάσταση 155mm×92mm×34mm (L×W×H)
Καθαρό βάρος 0.24Kg

 

4. Εισαγωγή φω'των επιτροπής

Πειραματικός λαμπτήρας Θέση Περιγραφή
PWR Η συσκευή τροφοδοτείται επάνω.
Από Η συσκευή τροφοδοτείται κάτω.
PON Η συσκευή έχει καταχωρήσει στο σύστημα PON.
Αναλαμπή Η συσκευή καταχωρεί το σύστημα PON.
Από Η εγγραφή συσκευών είναι ανακριβής.
Los Αναλαμπή Οι δόσεις συσκευών να μην λάβουν τα οπτικά σήματα.
Από Η συσκευή έχει λάβει το οπτικό σήμα.
SYS Το σύστημα συσκευών τρέχει κανονικά.
Από Το σύστημα συσκευών τρέχει ανώμαλα.
ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ Αναλαμπή Η σύνδεση δικτύων συσκευών είναι κανονική.
Από Η σύνδεση δικτύων συσκευών είναι ανώμαλη.
FXS Το τηλέφωνο έχει καταχωρήσει στον κεντρικό υπολογιστή ΓΟΥΛΙΩΝ.
Αναλαμπή Το τηλέφωνο έχει καταχωρήσει και μετάδοση στοιχείων (ΝΟΜΟΣ).
Από Η τηλεφωνική εγγραφή είναι ανακριβής.
WPS Αναλαμπή Η διεπαφή WIFI εγκαθιστά ασφαλώς μια σύνδεση.
Από Η διεπαφή WIFI δεν εγκαθιστά μια ασφαλή σύνδεση.
Lan1-4 Ο λιμένας (lan1-4) συνδέεται κατάλληλα (ΣΥΝΔΕΣΗ).
Αναλαμπή Ο λιμένας (lan1-4) στέλνει or/and λαμβάνει τα στοιχεία (ΝΟΜΟΣ).
Από Εξαίρεση σύνδεσης λιμένων (lan1-4) ή μην συνδεμένος.
 

 

4. Εφαρμογή

Οπτικών ινών ONU qf-HE103P 1GE+3FE+POTS σύνδεση και VoIP υποστήριξης WPS γρήγορη

Αριθμός: 1G3F+POTS διάγραμμα εφαρμογής

 

5. Διαταγή των πληροφοριών

Όνομα προϊόντων Πρότυπο προϊόντων Περιγραφές
EPON ONU 1GE+3FE +POTS (τύπος SFF) Qf-HE103P EPON, 1x10/100/1000Mbps Ethernet, 3 Χ 10/100Mbps Ethernet, 1xPOTS, 1 συνδετήρας SC/APC, πλαστικό περίβλημα, εξωτερικός προσαρμοστής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Eileen

WhatsApp : +8613027915290