WDM ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ μονωτής πόλωση συσκευών με 1M/προσαρμοσμένη πλεξίδα

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Qualfiber/OEM
Αριθμό μοντέλου: WDM PMI
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 τεμάχιο / Τεμάχια
Συσκευασία λεπτομέρειες: Φουσκάλα πλαίσιο
Χρόνος παράδοσης: 5-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 20000 κομμάτι / κομμάτια ανά Μήνα
Όνομα Προϊόντος: Πόλωση που διατηρεί WDM μονωτών Σακάκι: 250um ή 900μm ή άλλα
πλεξίδα: 1m ή προσαρμοσμένος Κοινός λιμένας περασμάτων: PM980 ή PM1550
Υψηλό φως:

wdm splitter

,

arrayed waveguide grating

1270-1610nm WDM οπτικής ίνας εξοπλισμού επικοινωνίας οπτικών ινών υβριδικά φίλτρα FWDM CWDM μονωτών mux demux

 

1x2 οι συσκευές λιμένων FWDM χρησιμοποιούνται στην παθητική οπτική WDM ενότητα _αυτός μπορώ πολλαπλασιάζω ή αποδιαυλώνω διαφορετικός οπτικός σήμα μήκος κύματος τμήμα πολλαπλασιάζω σύστημα, και αυξάνω ο σήμα μετάδοση ταχύτητα και επικοινωνία ικανότητα.

 

Στοιχεία Μονάδα 3Port FWDM
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1260~1670nm
Ζώνη μετάδοσης NM 1540~1560 1524~1544&1596~1625 πελάτης που διευκρινίζεται
Ζώνη αντανάκλασης DB 1260~1360&1480~1500 1260~1500&1550~1581&1640~1670 πελάτης που διευκρινίζεται
Απώλεια εισαγωγής ζωνών μετάδοσης DB ≤0.6
Απώλεια εισαγωγής ζωνών αντανάκλασης DB ≤0.4
Απομόνωση μετάδοσης DB ≥30
Απομόνωση αντανάκλασης DB ≥15
Επιστροφής απώλεια DB ≥50
Κατευθυντικότητα DB ≥50
Κυματισμός DB ≤0.3
Διάσταση συσκευασίας χιλ. Φ4.0xL30mm ΜΙΝΙ: Φ3.2xL30mm, Φ3.0xL30mm, Φ2.6xL25mm, Φ2.2xL25mm
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~+85

 

WDM συσκευή

 

LWD - ΧΧ Χ ΧΧ Χ ΧΧ - Χ Χ Χ
    Διαμόρφωση λιμένων WDM τύπος Κεντρικό μήκος κύματος Τύπος ινών Μήκος ινών παραγωγής   Συνδετήρας λιμένων COM Συνδετήρας λιμένων περασμάτων Συνδετήρας λιμένων αντανάκλασης
Λ-Lintegrity   01=1*1 F=FWDM 1=T13/R15 B=250um γυμνή ίνα 10=1.0m   0=None 0=None 0=None
W=WDM   02=1*2   2=T15/R13 L=900um χαλαρός σωλήνας 12=1.2m   1=FC/UPC 1=FC/UPC 1=FC/UPC
D=Device       3=T13/R1415 T=900um σφιχτός απομονωτής 15=1.5m   2=FC/APC 2=FC/APC 2=FC/APC
        4=T14R1315   ......   3=SC/UPC 3=SC/UPC 3=SC/UPC
        5=T15R1314   XX=Customized   4=SC/APC 4=SC/APC 4=SC/APC
        6=T1415R13        5=LC/UPC 5=LC/UPC 5=LC/UPC
        7=T1314R15        6=LC/APC 6=LC/APC 6=LC/APC
                X= που προσαρμόζεται X= που προσαρμόζεται

X=

Προσαρμοσμένος

 

 

 


WDM ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ μονωτής πόλωση συσκευών με 1M/προσαρμοσμένη πλεξίδαWDM ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ μονωτής πόλωση συσκευών με 1M/προσαρμοσμένη πλεξίδαWDM ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ μονωτής πόλωση συσκευών με 1M/προσαρμοσμένη πλεξίδα

Στοιχεία επικοινωνίας
Eileen

WhatsApp : +8613027915290